Główny serwis Grupy Całka Allegro Calka Facebook Calka YouTube Calka
Adres e-mail:
poznan@calka.com

O firmie

Auto-Crew Całka to firma rodzinna z tradycjami od 1985 r. Zajmujemy się obsługą i naprawą samochodów w pełnym zakresie. Nasza Stacja Kontroli prowadzi badania rejestracyjne z wpisem do dowodu rejestracyjnego, badania stanu technicznego pojazdów a także przeglądy przed zakupem. Montujemy i serwisujemy instalacje gazowe. Przechowujemy opony klientów w naszym magazynie w odpowiednich warunkach.

Usługi tzw. szybkiego serwisu: oleje, hamulce, zawieszenia, tłumiki, opony, klimatyzacja oraz bieżące naprawy wykonujemy na poczekaniu.

Posiadamy najnowsze urządzenia do diagnostyki w tym urządzenie do geometrii 3D firmy Bosch.

Posiadamy samochody zastępcze i na wynajem, oferujemy naprawy z dojazdem oraz autoholowanie. Oferujemy usługę door-to-door. Zaopiekujemy się Twoim samochodem kompleksowo. Oferujemy Państwu naszą wiedzę i kompetencje, najlepszy sprzęt diagnostyczny oraz 6 stanowisk naprawczych.

Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości części zamiennych.

Naszymi klientami są zarówno indywidualni właściciele pojazdów jak i serwisy samochodowe, autoryzowane stacje obsługi, firmy transportowe i inni. Lista referencyjna obejmuje ponad 1000 współpracujących firm.

Ściśle współpracujemy z największymi firmami rynku motoryzacyjnego: Bosch, Delphi, Lucas, Denso, Stanadyne, Magneti Marelli, Sachs, Hella, Valeo, Castrol, Motorpal, Wuzetem … Stale podnosimy kwalifikacje, uczestniczymy w szkoleniach, wdrożyliśmy komputerowy system rejestracji danych o naprawach. W gronie oddanych pracowników mamy specjalistów z różnych dziedzin mechaniki i elektryki, którzy wzajemnie się uzupełniają nawet przy najbardziej skomplikowanych naprawach elektroniki, systemów wtrysku paliwa, silników itp. Specjalizujemy się w naprawach silnikowych a w szczególności układów wtryskowych. Oferujemy profesjonalną regenerację pomp wtryskowych i wtryskiwaczy a także innych podzespołów jak alternatory, rozruszniki, przekładnie kierownicze, skrzynie biegów, kompresory klimatyzacji, tylne belki zawieszenia… Potrafimy znaleźdć rozsądną alternatywę dla nie opłacalnych nowych podzespołów lub wątpliwej jakości części używanych. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji ogólnopolskiej w ramach sieci Auto-Crew i Bosch-Service.

Serwis Samochodowy Całka oraz Stacja Kontroli Pojazdów na Al. Solidarności 55a w Poznaniu czynny jest w godzinach 8-20 a w soboty 8-16.

Myjnia czynna 24h.

Auto-Crew Całka Zaprasza!

Karta stałego klienta
Assistance 24h
Door-to-door
Serwis przyjazny kobietom
Serwisy należące
do grupy Całka